achtergrondgordijn

Eenakters 2021 - 1, 2, 8 en 10 okt.

KAARTVERKOOP: 18 september 2021 in het MFA 10.30-12.00 uur. Heeft u al kaarten gekocht in 2020? Reserveer dan in ieder geval een plek: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

RESERVEREN: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of telefonisch (Wendy Koenen) 0627182755

SPEELDATA: Vrijdagavond 1 en Zaterdagavond  2 oktober 2021(20.00 uur)  Vrijdagavond 8 (20.00 uur) en Zondagmiddag 10 oktober 2021 (14.30 uur) ZAAL OPEN: 45 minuten voor aanvang speeltijd.

DONATEURSGELDEN: Van 2020 vervallen. Al in 2020 donateursgelden betaald? Dit wordt omgezet naar 2021. Donateurs die nog niet betaald hebben kunnen tijdens de kaartverkoop/overschrijving voor 2021 betalen.

CORONA APP: U wilt een bezoek aan ons brengen, natuurlijk bent u van harte welkom. U heeft voor uw bezoek wel een corona-toegangsbewijs nodig. Dit bewijs maak je met een negatieve testuitslag, een vaccinatiebewijs of een bewijs dat u net hersteld bent van corona.

TO DO: Download de CoronaCheck-app of ga naar CoronaCheck.nl. Upload 1 van de bewijzen in de CoronaCheck-app: testbewijs, vaccinatiebewijs of het herstelbewijs.                                                     

  • Neem uw coronatoegangsbewijs via de CoronaCheck-app of geprint op papier mee;
  • Wij scannen bij de ingang de QR- code;
  • Uw gegevens worden vergeleken met de gegevens in het coronatoegangsbewijs.
  • Tot slot laat u ook ticket/toegangskaartje zien.

Meer informatie

  • Informatie over de CoronaCheck-app of CoronaCheck Scanner-app staat op coronacheck.nl of neem contact op met de CoronaCheck helpdesk: 0800-1421 (gratis, maandag t/m zondag, 08.00 – 20.00 uur). Of stuur een e-mail naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Heeft u klachten, zit u in quarantaine of heeft u contact gehad met iemand met corona? Blijf  thuis en laat u testen bij een testlocatie van de GGD of via coronatest.nl of 0800-1202.

H